Witamy w sklepie YOYOKI

Świeca sojowa - prezent na każdą okazję

YOYOKI the way you relax

Świece sojowe to doskonały prezent, jeśli chcemy podarować dobre wibracje, odrobinę uczuć, czułe wspomnienia, głęboką refleksję i atmosferę nie do opisania. Wszystko to, co nieuchwytne i najważniejsze. Ten mały przedmiot ma moc oddziaływania na wszystkie zmysły, jednak na każdą osobę wpłynie inaczej, w zależności od jej potrzeb, wrażliwości i zapachowej pamięci.

Świece sojowe są trafionym pomysłem dla najbardziej wymagających. Spełniają oczekiwania wegan, zadowolą przyjaciela dbającego o planetę i siostrę, która zwraca uwagę na detale w wystroju mieszkania i koleżankę kupującą jedynie lokalne produkty. Ucieszy również przyjaciela, który docenia przekaz i osobistą intencję.

Naturalne świece zapachowe są jednak przede wszystkim doskonałe dla osób, które szukają ukojenia, wartościowego spędzania czasu i prawdziwego odprężenia od nie zawsze najłatwiejszej codzienności.

Pamiętajmy też, że z lekkością daje się to, czego sami potrzebujemy: energię, spokój, ciepło i radość.

 

Prezent na Dzień Mamy

Nasze mamy często cierpią na brak czasu z nieustającego poczucia obowiązku. Przejmują się problemami najbliższych, przyjaciół i całego świata. Próbują zaradzić wszystkim kryzysowym sytuacjom. Podarowując swojej mamie świecę sojową, okazujemy jej zrozumienie, dajemy odrobinę wytchnienia i pełne relaksu popołudnie, nie tylko na 26 maja, ale na co dzień. Przypomnienie, żeby dbała o siebie i zbierała siły do codziennej trudnej misji bycia mamą.

Pomysły na relaks dla mamy znajdziesz tutaj:
Przeczytaj również: sposoby na domowe SPA

 

Prezent na nowe mieszkanie

Zapachowa świeca sojowa pozwoli wprowadzić do nowego wnętrza unikalny charakter miejsca, kształtować wyjątkowy zapach domu, do którego nowi mieszkańcy będą chętnie wracać i z którym zaczną się utożsamiać. To również dekoracja pasująca do każdej aranżacji wnętrza, która szybko ociepli atmosferę nawet pustych, śnieżnobiałych pomieszczeń.

 

Niespodzianka na walentynki

Jeśli marzy Ci się wyjątkowy wieczór spędzony w domu, możesz przemienić oczywistą codzienność w tajemnicę, którą czuć już od progu. Zapalając zapachową świecę kilkanaście minut przed przyjściem partnera, rozpuścisz w powietrzu nastrój wieczornego spaceru pod rozgwieżdżonym niebem i dopalającego się ogniska na marokańskiej plaży, kiedy zaczyna już świtać. Słodkie, głęboko zapadające w pamięci chwile to te, które chłoniemy wszystkimi zmysłami.

 

Prezent na urodziny dla przyjaciela

Urodziny to doskonały moment na pokazanie bliskiej osobie, jak dobrze znamy jej charakter i osobowość. Możemy podarować jej atmosferę, w której czuje się najlepiej: energię budzącego się poranka, oddech natury prosto z wycieczek w nieznane, balsam dla duszy czy trochę magii i nostalgii. Zapach, który czule głaszcze po nosie w trudnych momentach i pozytywnie nastraja do wielkich wyzwań. Zapach, który będzie przypominał o wspólnych najlepszych wakacjach i długich wieczorach.

 

Prezent na ślub

Prezenty ślubne bywają problematyczne. Najtrudniejszy moment jest wtedy, kiedy chcielibyśmy dołączyć do tradycyjnej koperty - z pieniędzmi i życzeniami - coś więcej niż kwiaty i butelka dobrego wina. Wręczając zapachową świecę sojową, dajemy aurę do budowania wspólnych wartościowych wspomnień, dźwięki świeżo rozpalonego domowego ogniska i wspaniały popołudniowy czas zarezerwowany tylko dla dwojga. Zapach, który nie pozwala popaść w rutynę.

 

Podaruj poruszające emocje i najlepsze chwile nie do zapomnienia. Z YOYOKI.

Tagi: